Mieszkanie na kredyt

Mieszkanie na kredyt

Nasi doświadczeni doradcy kredytowi będą do Państwa dyspozycji od pierwszego kontaktu, poprzez cały proces zakupu nieruchomości, a nawet po wypłacie środków przez bank finansujący zakup. Zachęcamy do kontaktu z Doradcą Finansowym:

Beata Gajda T: 667 965 142 beata.gajda@dknotus.pl

Jolanta Górska T: 785 995 012 jolanta.gorska@dknotus.pl

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji w Biurze Obsługi Klienta w Hubertusie w soboty w godzinach od 10.00 do 15.00.

Niezależni doradcy kredytowi

ECO Classic, rozumiejąc potrzeby informacyjne oraz deficyt czasu, jakiego doświadczają osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania, oferuje swoim klientom usługę doradztwa kredytowego. Instytucją, która w tym zakresie wspiera ECO jest Dom Kredytowy NOTUS.
DK NOTUS jest jedną z trzech firm najbardziej liczących się na rynku doradztwa finansowego w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradcy kredytowi NOTUS, uwzględniając wszystkie potrzeby i oczekiwania oraz korzystając z szerokiej palety produktów, mogą świadczyć klientom ECO niezależną pomoc w wyborze najlepiej dopasowanej do klienta oferty.

Niezależni doradcy kredytowi
Bezpieczeństwo prawne i finansowe

Bezpieczeństwo prawne i finansowe

Istotnym elementem prowadzonej przez nas polityki budowy zaufania jest dbałość o zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa prawnego i finansowego. Każdy klient, na dowolnym etapie inwestycji, ma zapewniony dostęp do wszelkich dokumentów dotyczących jej realizacji (dokumentacja prawna, źródła finansowania itp.).

Byliśmy pierwszą firmą realizującą inwestycje w najbezpieczniejszym dla klientów systemie tzw. finansowania celowego i prekursorem finansowania inwestycji z użyciem nowego instrumentu, jakim był rachunek zastrzeżony. Główną zaletą tego systemu jest dokonywanie wpłat przez klientów jedynie na rachunek zastrzeżony, prowadzony przez bank współpracujący ze spółką przy kolejnym projekcie.

Rachunek zastrzeżony wprowadziliśmy już w roku 2001 roku, 11 lat przed wejściem w życie Ustawy Deweloperskiej regulującej między innymi kwestie wpłat dokonywanych przez klientów.

Bezpieczny system finansowania inwestycji mieszkaniowych

W trosce o bezpieczeństwo prawne i finansowe naszych klientów firma ECO-Classic - jako pierwsza na polskim rynku – wprowadziła i od 2001 roku nieprzerwanie stosuje finansowanie swoich inwestycji przy pomocy rachunku zastrzeżonego. Dzięki temu realizacje naszych inwestycji są finansowane wyłącznie ze środków własnych firmy oraz z kredytu bankowego. Udzielający kredytu bank na bieżąco kontroluje postępy inwestycji, a wpłaty klienta - gromadzone na odrębnym rachunku - są zabezpieczone do czasu jej zakończenia.
Nasi doświadczeni doradcy kredytowi będą do Państwa dyspozycji od pierwszego kontaktu, poprzez cały proces zakupu nieruchomości, a nawet po wypłacie środków przez bank finansujący zakup. Zachęcamy do kontaktu z Doradcą Finansowym.

Bezpieczny system finansowania inwestycji mieszkaniowych
Polski Związek Firm Deweloperskich

Polski Związek Firm Deweloperskich

Firma ECO-Classic podjęła decyzję o przystąpieniu do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i od 1 stycznia 2016 roku oficjalnie powiększyliśmy grono firm członkowskich organizacji.

Jako deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem w sektorze budownictwa mieszkaniowego, który od początku tworzenia w Polsce wolnego rynku, wyznaczał trendy i kreował wysokie standardy, chcemy kontynuować naszą misję współpracując w strukturach Związku.

Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie, jakimi dysponujemy, będą stanowiły ważny wkład merytoryczny w dyskusjach o kształcie naszej branży i kierunkach rozwoju polskiego rynku pierwotnego. Wychodząc na przeciw zmianom w realiach społeczno-ekonomicznych, pragniemy przyczyniać się do tworzenia coraz lepszych rozwiązań, które zabezpieczają interesy wszystkich jego uczestników. 

Banki, które nam zaufały

BRE Bank Hipoteczny S.A.

mBank Hipoteczny S.A.

BPH

BZ WBK 

PEKAO S.A. 

BRE BANK SA 

Getin Noble Bank

Banki, które nam zaufały